YENİ YIL RUHUNU TABAKLARINIZA TAŞIYIN!

Yeni yıla, yılbaşı süslü yemekler eşliğinde girmeye ne dersiniz?


Yeni yıl dedik, 2016’yı bekledik ve sonunda geliyor. Evet, 2015’in son gününe geldik. Yeni yıl akşamını evde geçirecek olanlar, misafirlerini en özel tarifleri ile ağırlayacak olanlar bu haberimiz size!

Yeni yıl gecesi misafirlerini ağırlayacak olanlar evlerini çoktan süslediler, menüler çoktan kesinleşti. Peki ya yemek süslemeleri? Masanızla, evinizle ve sofradaki yemeklerinizle yeni yıl ruhunu tam anlamıyla yakalamak istersiniz diye düşündük. Öyle uğraşıtırıcı şeylerle sizi yormayacağız. Sadece son dakika dokunuşları ile değişik tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Sizler için yılın son güzelliklerinden birini yapıyoruz! Yeni yıl masanızda yemeklerinizi yılbaşı teması ile  süslemek isteyenler, aşağıdaki galerimizde birbirinden sevimli yılbaşı temasına uygun süslenmiş yemek ve atıştırmalıkları bulabilirsiniz.

ShufflePost Haber Merkezi

 

yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-1yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-23 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-24 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-25 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-26 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-27 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-28 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-29 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-30 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-31 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-32 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-33
yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-2 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-3 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-4 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-5 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-6 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-7 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-8 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-9 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-10 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-11 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-12 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-13 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-14 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-15 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-16 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-17 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-18 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-19 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-20 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-21 yilbasi-yeni-yil-yemek-susleme-22

Reklamlar

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s